Parakstīties jaunumiem pa e-pastu!
Piekrītu tam, ka mani personīgie dati tiks ievākti, apstrādāti un glābāti www.gestalt.lv mājaslapas sistēmā.

''Mums katra diena ir jāuzskata par zudušu, ja tajā neesam vismaz reizi dejojuši. Un katra patiesība mums jāuzskata par aplamu, ja to nepavada vismaz vieni smiekli.'' Frīdrihs NīčeKlātbūtnes izmantošana Geštalta dialoga terapijā

dialog_seminarMīļie geštaltterapeiti un kolēģi!

Sadarbībā ar Rīgas Geštalta institūtu uzaicinu Jūs piedalīties praktiskā seminārā terapeitiem:

“Klātbūtnes izmantošana  geštalta dialoga terapijā”

kas notiks 2012. gada 9.-11. martā, Rīgā.

  Semināru vadīs Kevin McCann, Geštaltterapeits (Īrija), sertificēts G.A.T.L.A.

Mūsdienu geštaltterapija ir balstīta uz trim pīlāriem, proti – lauka teoriju, fenomenoloģiju un dialogu. Geštaltterapijai raksturīgo dialoga attiecību viens aspekts ir klātbūtne. Bob Resnick, Ph.d. no G.A.T.L.A. definē klātbūtni kā „divu fenomenoloģiju – klienta un terapeita – atvērtu mijiedarbību”. Lekcijā noskaidrosim, kā klātbūtni var izmantot šajās dialoga attiecībās, lai stiprinātu un atbalstītu Es-Tu kontaktu starp klientu un terapeitu.

Turpinot lekcijā iesākto tēmu, semināra praktiskajā daļā būs iespēja vērot klātbūtnes izmantošanu Kevina terapeitiskajā darbā, kā arī analizēt un apspriest demonstrētā terapeitiskā darba aspektus. Semināra dalībniekiem būs arī iespēja praktizēties terapijā un saņemt klātienes supervīziju, lai turpmāk spētu vairāk iekļaut savu fenomenoloģiju ikdienas terapeitiskajā darbā.

Seminārs notiks angļu valodā – ar tulkojumu latviešu valodā.

Kevin McCann ir dzimis Lurgan, Co Armagh, Ziemeļīrijā 1957. gadā. Kevins ir ne tikai profesionāls šefpavārs, bet arī sertificēts geštaltterapeits. Viņš turpina izglītoties geštaltterapijā jau maģistra programmā Losandželosas Geštalta apmācības asociācijā (G.A.T.L.A. – Gestalt Training Associates of Los Angeles). Kevins ir nesen akreditēts G.A.T.L.A. geštaltterapeits, un pievienojies arī G.A.T.L.A. mācībspēkiem pāru terapijas programmā.
Kevins ir beidzis Korkas (Cork) Universitātes koledžu ar izcilību geštaltterapijā un saņēmis diplomu (Post Graduate H.Dip) integratīvās psihoterapijas apmācībā.
Kevins lasa lekcijas par dažādām tēmām, raugoties no procesa balstītas geštaltterapijas viedokļa, kā Īrijā, tā arī citās valstīs un vada seminārus dažādām grupām, īpaši sociāli neaizsargātām un no apšaubāmas vides nākušu cilvēku grupām.
Kevins ir sertificēts Īrijas Konsultantu un psihoterapeitu asociācijas biedrs un Īrijas Geštaltterapijas asociācijas biedrs, kur iepriekš darbojies kā priekšsēdētājs. Papildus lekciju lasīšanai un semināru vadīšanai Kevinam ir arī privātprakse, kur viņš nodarbojas ar individuālo psihoterapiju un pāru terapiju.

Semināra norise:

Piektdien, 9. martā        19-00 – 21-00    Teorija
Sestdien, 10. martā        10-00 – 17-00    Praktiskā daļa
Svētdien, 11. martā        10-00 – 17-00    Praktiskā daļa

Seminārs notiks Rīgas Geštalta institūtā, Skolas ielā 21 – 201A.

Dalības maksa:

LVL 105 (+PVN)    piesakoties un apmaksājot LVL 30 avansu līdz 20. decembrim, 2011.g.
LVL 120 (+PVN)    piesakoties un apmaksājot LVL 30 avansu līdz 20. janvārim, 2012.g.
LVL 130 (+PVN)    piesakoties un apmaksājot LVL 30 avansu pēc 20. janvāra, 2012.g.

Lūdzu pieteikties pie semināra administratores – Dace Mūsiņa: dace.musina@apollo.lv vai  +371 29122170.

Dalībnieku skaits grupā ir ierobežots – nenokavējiet !!
Uz augšu