Parakstīties jaunumiem pa e-pastu!

''Brīvība ir nekas vairāk, kā iespēja būt labākam.'' Albērs KamīZiemas uzņemšana Geštaltpraktiķu sagatavošanas programmā

facebook_lv2018Ziemas uzņemšana  Geštaltpraktiķu sagatavošanas programmā

Šī programma ir paredzēta, lai iepazītos ar vienu no populārākajām psihoterapeitiskajām pieejām Geštaltterapijas pasaulē. Tās galvenais fokuss – veseluma, bez kura nav iespējama piepildīta dzīve, atgriešana cilvēkam. Šī ir terapija attiecībām. Kontakta veidošanas māksla, kurā klients kļūst mazliet brīvāks un piepildītāks.
Frics Perlzs, geštaltterapijas radītājs uzskatīja, ka viņa metode ir “pārāk laba, lai to izmantotu tikai slimību vai noviržu gadījumos”, un nosauca to par “terapiju normālajiem”.

 

Grupa ir paredzēta cilvēkiem, kuri ir ieinteresēti apgūt jaunas lietas par sevi un saviem attiecību veidošanas paņēmieniem, mācīties būt uzmanīgākiem pret savām robežām un vajadzībām, apgūt iemaņas, kā apieties ar savām un citu cilvēku jūtām, un saprast, kā ir veidoti konflikti kā tos risināt. Tāpat grupa būs noderīga arī speciālistiem, kuri vēlas integrēt šo metodi savā darbā, un kuri vēlas “dzīvajā” izmēģināt, kas ir geštaltterapija.

 

Geštalta apmācību programma ir adresēta un piemērota psiholoģijas studentiem, sociālajiem darbiniekiem, mediķiem, praktizējošiem speciālistiem, pedagogiem un citiem palīdzošo profesiju darbiniekiem, kā arī visiem, kam ir svarīgs kvalitatīvs kontakts ar sevi un ar pasauli, lai efektīvi pārvaldītu savu dzīvi.

 

Mācību programma:

Mācību programma atbilst starptautiskām psihoterapeitu apmācības prasībām un standartiem. Mācību programma ir akreditēta Eiropas Geštalta terapijas asociācijā (EAGT) un Eiropas Psihoterapijas asociācijā (EAP). Mācību programmas īstenošanā tiek piesaistīti geštaltterapijas un ar to saistīto psihoterapiju nozaru speciālisti, kuru kvalifikācija atbilst Eiropas Geštaltterapijas asociācijas (EAGT), Eiropas Psihoterapijas asociācijas (EAP un Latvijas Psihoterapeitu biedrības (LPB) prasībām.

Mēs piedāvājam Jums piedalīties unikālā programmā Latvijā, kas sagatavo augsti kvalificētus profesionāļus humānistiskās psihoterapijas jomā – geštaltterapijā.

Grupa ir paredzēta cilvēkiem, kuri ir ieinteresēti apgūt jaunas lietas par sevi un saviem attiecību veidošanas paņēmieniem, mācīties būt uzmanīgākiem pret savām robežām un vajadzībām, apgūt iemaņas, kā apieties ar savām un citu cilvēku jūtām, un saprast, kā ir veidoti konflikti kā tos risināt. Tāpat grupa būs noderīga arī speciālistiem, kuri vēlas integrēt šo metodi savā darbā, un kuri vēlas “dzīvajā” izmēģināt, kas ir geštaltterapija.
Tā kā grupas formāts ir mācību-terapeitisks, dalībnieki, kuri vēl nav izlēmuši sasaistīt savu dzīvi ar Geštaltu, varēs gūt sev labumu no grupas terapijas. Ja jums kaut kas dzīvē neiet, tad bieži jūsu apzināšanās rāmju paplašināšana var radīt izmaiņas jums apkārt. Atnāciet, kopā mēs mēģināsim padarīt jūsu dzīvi līdzsvarotāku, harmoniskāku, spilgtāku un interesantāku

 

Programmas ietvaros dalībnieki:

*Iepazītas ar geštaltterapijas filozofiju un praksi;

*Rod iespēju tikt skaidrībā ar savām personīgajām grūtībām un problēmām attiecībās;

*Izmēģina dažādas geštaltterapijā izmantojamās metodes: zīmēšanas, ķermeņa, dramatiskās, darbu ar sapņiem;

*Mācās izmantot geštalta pieejas elementus praksē un savā dzīvē.

 

Galvenās tēmas un prasmes:

*Apzināšanās kā terapeitisko pārmaiņu rīks;

*Vajadzības – atpazīšana un apmierināšana;

*Emocijas – kam tās ir nepieciešams un kā ar tām rīkoties;

*Kontakta izveidošana un uzturēšana ar citiem cilvēkiem;

*Konflikti un to noregulēšanas veidi;

*Atbildība, tās formas un līdzsvara traucējumi;

*Dažādas realitātes uztveršanas un aprakstīšanas formas.

 

Studiju ilgums 3 gadi
Nikolājs Ščerbakovs – Geštaltterapeits, RGI PasniedzējsGrupas vaditājs – Nikolajs Ščerbakovs

  • Esmu ārsts-psihiatrs
  • seksologs
  • hipnoterapeits
  • psihoterapeits
  • supervizors (Sankt-Peterburgas Geštalta institūts)
  • Rīgas Geštalta institūta pasniedzējs
  • austrumu vingrošanas mākslu instruktors

Jau 25 gadus nodarbojos ar cilvēku psihiskās veselības jautājumiem – tas ir mans darbs, hobijs un dzīves misija.
Geštaltterapijā mani valdzina divu cilvēku satikšanās maģija. Lielu prieku sagādā dalīšanās savās zināšanās ar citiem cilvēkiem  (esmu pasniedzējs Psiholoģijas augstskolā un Starptautiskajā Praktiskās Psiholoģijas augstskolā, vadu ķīniešu atveseļošanās vingrošanas grupas: Cigun un Taidzi cjuaņ). Arī pats pastāvīgi  nodarbojos ar pašizglītošanos un pašattīstību.

Manu profesionālo interešu lokā ir individuālā un grupas geštaltterapija, atkarību un depresiju psihoterapija. Strādāju arī ar psihotiskiem pacientiem, viņu ārstēšanu un rehabilitāciju.

Personīgajā un profesionālajā dzīvē esmu sapņotājs un pragmatiķis. Mani ļoti interesē kā veidota cilvēka dvēsele. Tas ir noslēpums, ko atklāt šķiet ļoti iedvesmojoši un aizraujoši.

Uzņemšana notiek līdz 27.02.2018.g. Rīga, Vīlandes 6-6, katru darba dienu no 12.00 līdz 18.00

Reģistrācijas maksa par pieteikšanas studijām: nav

Uzņemšana:

Individuālās pārrunas.

Dokumenti:

  • Diploma kopiju par augstāko izglītību (vai izziņu par studijām augstskolas vecākā kursā);
  • pases kopiju;
  • 3 foto 3×4 cm

Mācības sākums martā.

Lai pieteikties programmai nepieciešams sazināties ar RGI administrātori (mob. 29528020, gestalt.info@gmail.com)

Uz augšu