Parakstīties jaunumiem pa e-pastu!
Piekrītu tam, ka mani personīgie dati tiks ievākti, apstrādāti un glābāti www.gestalt.lv mājaslapas sistēmā.

''Ir atklāts viss – izņemot to, kā dzīvot.'' Žans Pols Sartrs“Darba metodoloģija ar OH-CARDS” OH BASIC

zastavka lv

                            Metaforiskās asociatīvās kartes (MAK)

                                        “Darba metodoloģija ar OH-CARDS” OH BASIC

2020.gada 7.-9.augustā Rīgas Geštalta Institūtā (RGI) norisināsies seminārs par metaforisko asociatīvo karšu izmantošanu.

 

 

SEMINĀRA VADĪTĀJS: metodikas autors, psihologs Morics Egetmeijers (Vācija)

      Metaforiskās asociatīvās kartes (OH-kartes, projektīvās kartes) ir efektīvs psihoterapeitiskais līdzeklis, kas palīdz piekļūt bezsamaņā esošajam klientam, viņa terapeitiskā pieprasījuma veidošanas procesā, kā arī pašas terapijas laikā.

Metaforiskām asociatīvajām kartēm ir vairāk nekā 20 gadus liela vēsture. Pateicoties šo karšu veidotājam Moricam Egetmeijeram, kartes tika izplatītas pa visu pasauli.

OH-karšu pielietojuma diapazons gan grupās, gan individuālajā darbā ar pieaugušajiem un bērniem – ir milzīgs. Tās ir ērti lietot gan psihoterapeitiskos nolūkos, gan arī kā izklaidi ģimenes un draugu lokā. Posttraumatiskais sindroms, darbs ar psihosomatiskajām slimībām un atkarībām, vecāku un bērnu problēmas, problēmas laulībā, savstarpējās attiecības kolektīvā, biznesa konsultēšana, konfliktu noskaidrošana un risināšana, personīgā izaugsme – tas ir nepilnīgs to jomu saraksts, kur karšu lietošana, veicinot iztēli un asociāciju plūsmu caur kārtīm, var būt ļoti efektīva.

IMG_2829  Metaforisko karšu izmantošanas metodika lieliski var tikt apvienota ar geštaltterapiju, eksistenciālo terapiju, Junga analīzi, psihodinamisko terapiju. To var izmantot kā patstāvīgu metodi psiholoģiskās konsultācijās.

Kartes rada drošības un uzticības atmosfēru. Tās mudina cilvēkus izzināt sevi, atvērt savu radošumu un uzlabot saziņu ar apkārtējiem cilvēkiem. Tās palīdz izprast cilvēka dzīves notikumu psiholoģiskos cēloņus, un atrast risinājumu sarežģītām situācijām. Karšu lietošanas vienkāršība ļauj tās izmantot bez īpašām apmācībām –  personīgai izaugsmei, interesantai ģimenes atpūtai, spēlei draudzīgā kompānijā.

Programma ir paredzēta psihologiem, psihoterapeitiem, treneriem, personāla novērtēšanas un attīstības speciālistiem, citiem palīgprofesiju speciālistiem, kā arī visiem, kas tiecās pēc sevis izzināšanas un paša pilnveidošanas.

 

        Semināra dalības maksa:  175 EUR + PVN( 211,75 €)

Lai reģistrētos semināram ir nepieciešama priekšapmaksa pilnā apmērā 175 € + PVN (211.75 €)

 

Semināra noslēgumā tiks izsniegts sertifikāts, kas apstiprina noklausītās stundas dotajā tēmā.

Reģistrācija semināram pie RGI administratora (+371) 67650111, (+371) 29528020, vai rakstot uz – gestalt.info@gmail.com

www.gestalt.lv

 

Uz augšu