Parakstīties jaunumiem pa e-pastu!

''Dziļākajā ziemā es beidzot apjēdzu, ka manī iekšā ir neiznīcināma vasara.'' Albērs KamīIelūdzam Jūs uz svinīgo OH kāršu kavas prezentāciju – 2018.gada 21. februārī plkst. 19:00.

Ielūdzam Jūs uz svinīgo OH kāršu kavas prezentāciju –

2018.gada 21 . februārī plkst. 19:00.

oh
Prezentācija notiks Rīgas Geštalta institūtā, Vīlandes ielā 6-6.
 
Ar lielu prieku paziņojam, ka tagad Jums ir unikāla iespēja iegādāties OH kārtis latviešu valodā.
 
Komplekta cena nav mainījusies – 33 EUR +PVN (39,93 EUR).
Šobrīd esam saņēmuši nelielu kāršu partiju latviešu valodā, tāpēc pasteidzieties.
 
IMG_2827
OH-kāršu izmantošanas klāsts ir milzīgs: gan grupu, gan individuālajā darbā, kā arī darbā ar pieaugušajiem un bērniem. Tās ir ērti izmantot ģimenes terapijā, psihodrāmā, geštaltā, eksistenciālajā un artterapijā, psihosintēzē, draugu un ģimenes loka izklaidei. Postraumatisks sindroms, darbs ar psihosomatiskām slimībām un atkarībām, bērnu-vecāku un laulāto savstarpējās attiecības, attiecības ar kolektīvu, biznesa konsultācijas, konfliktu precizēšana un atrisināšana, personīgā izaugsme un tas nebūt nav visu nozaru saraksts, kur var izmantot OH kārtis.
 
IMG_2829
   Divas kāršu kavas ar 88 kārtīm katrā – vienā ietilpst attēli, otrā – vārdi.
Novietojiet kārti ar attēlu kartes ar vārdu rāmī un izpētiet šīs kombinācijas nozīmi. Ir iespējamas 7744 dažādas kombinācijas un daudz dažādas interpretācijas. Kavas var izmantot gan atsevišķi gan kopā darbam ar pāriem, ģimenēm vai grupām. OH-kārtis tiek izmantotas mājās, skolās, klīnikās, treniņu un mācību centros. Šobrīd kārtis ir pieejamas 20 valodās. Šīs skaistās kārtis ir izstrādātas, lai attīstītu intuīciju, iztēli, sapratni un saskarsmi ar apkārtējiem. Cilvēki visā pasaulē izmanto šīs unikālās kārtis, lai atklātu un izprastu savu nozīmi un savu vietu šajā Visumā. Ar OH – kāršu izveidi mākslinieks Ely Raman uzsāka asociatīvo kāršu “O-žanru”.
Kontakti:
+371 67650111
gestalt.info@gmail.com

 

Uz augšu