Parakstīties jaunumiem pa e-pastu!
Piekrītu tam, ka mani personīgie dati tiks ievākti, apstrādāti un glābāti www.gestalt.lv mājaslapas sistēmā.

''Tikai cilvēks kurš tic sev, var būt uzticīgs citiem.'' Ēriks FrommsLaimīgu Jauno 2019. gadu!

2019NG

Dārgie draugi, kolēģi!

Aizejošais gads Rīgas Geštalta institūtam un visai Latvijas Geštalta terapeitu kopienai bija pilns ar jauniem notikumiem un labiem pārdzīvojumiem. Vispirms gribas atcerēties, ka šis gads bija veltīts Serža Gingera piemiņai, kuram pagājušajā gadā būtu palicis 90 gadu. Viņa piemiņai mēs veltījām konferenci, kā arī sanāksmē Brazīlijā, FORGE leģendārajā organizācijā, kuru dibināja Seržs Gingers, bija daudz runu un atmiņu par viņu. Es arī zinu, ka Parīzes Geštalta skolā, kuru dibināja Seržs Gingers, tika organizētas tikšanās un konferences, kas veltītas viņa piemiņai.

Pagājušajā gadā Rīgas Geštalta institūts kārtējo reizi pārcēlās uz esmu pārliecināts, jaunām telpām, šoreiz esmu pārliecināts, ka uz ilgu laiku. Šīs telpas ir speciāli radītas darbam geštaltterapijā, semināru un konferenču norisei. Visu vasaru mēs veltījām būvniecībai, remontam un dizainam, un no 2018. gada 1. septembra Rīgas Geštalta institūtam ir jaunas, skaistas mājas. Kā vienmēr, šogad pēc veiksmīgas eksāmenu nokārtošanas,notika jaunu sertificētu geštaltterapeitu izlaidums. Vēlreiz es vēlos apsveikt: Natāliju Moiseikovu, Anna Lieckalniņu, Sanitu Glaudāni, Darju Stukalovu, Guntu Čebotarevu.

Mācību gada sākumā notika jauna studentu uzņemšana, tāpēc mēs ceram, ka pēc 5 gadiem geštaltterapeitu pulks pieaugs par vēl 20 speciālistiem.

Pagājušajā gadā Rīgas Geštalta institūts sāka atkārtotas akreditācijas procedūru EAGT mūsu geštaltterapeitu un supervizoru mācību programmās.

Gada laikā mēs veiksmīgi sadarbojāmies ar kolēģiem no Krievijas, Ukrainas, Lietuvas, Kazahstānas, Gruzijas, Brazīlijas un Itālijas. Mūsu institūtā pasniedzēju skaits tika papildināts. Mēs esam priecīgi sveikt mūsu rindās Ievu Zumenti, Ilonu Belokoņu, Laumu Kasatkinu.

Mūsu plāni uz nākamo gadu un ko mēs sagaidām nākamgad.

Nākamajā 2019. gadā Rīgas Geštalta institūtam paliks gadi. Visus šos gadus i Rīgas Geštalta institūts ir attīstījies, izdzīvojis krīzes un sagaidījis panākumus. Šo gadu laikā apmēram tūkstotis studentu ir studējuši institūtā. Rīgas Geštalta institūts ir izlaidis 84 sertificētus studentus. Notika 17 konferences, tāpat institūtā notika daudz pasākumu un tikšanos ar kolēģiem no citām valstīm un institūtiem.

Rīgas Geštalta institūta pavasara konference tiks veltīta RGI 20. gadadienai. Nākamajā gadā arī tiek plānots rīkot tradicionālos pasākumus kā: intensīvs-vasaras skola, specializācijas, semināri, eksāmeni un jaunu studentu uzņemšana. Februārī mēs plānojam rīkot īpašu konferenci, kas veltīta jautājumam par interneta un geštaltterapijas attiecībām. Šajā tikšanās mēs vēlamies apspriest e-geštaltterapijas perspektīvas, iespējas un ierobežojumus. Vienā vārdā, 2019. gads sola būt piesātināts un interesants.

Dārgie draugi, kolēģi! Lai nākamais gads ir interesants, enerģisks, vēlu jums tikties ar gudriem, talantīgiem cilvēkiem! Lai jūsu dzīve un darbs ir piepildīti ar mīlestību un iedvesmu!

Laimīgu Jauno 2019. gadu!

Artūrs Dombrovskis

Uz augšu