Parakstīties jaunumiem pa e-pastu!
Piekrītu tam, ka mani personīgie dati tiks ievākti, apstrādāti un glābāti www.gestalt.lv mājaslapas sistēmā.

''Tam, kurš cīnās ar briesmoņiem ir jāuzmanās, lai pats nekļūst par briesmoni. Un ja tu ilgi skaties atvarā, atvars skatās tevī.'' Frīdrihs NīčeMetaforiski asociatīvās kārtis (ОН-kārtis, projektīvās kārtis)

oh-cards1 (44)Metaforiski asociatīvās kārtis (ОН-kārtis, projektīvās kārtis) ( http://www.oh-cards.com ) ir pazīstamas vairāk kā 20 gadus. Pateicoties Moricam Egetmeieram un viņa izdevniecībai “ОН-Verlag”, kārtis guva lielu popularitāti un izplatījās visā pasaulē. .

OH-kāršu izmantošanas klāstsir milzīgs: gan grupu, gan individuālajā darbā, kā arī darbā ar pieaugušajiem un bērniem. Tās ir ērti izmantot ģimenes terapijā, psihodrāmā, geštaltā, eksistenciālajā un artterapijā, psihosintēzē, draugu un ģimenes loka izklaidei. Postraumatisks sindroms, darbs ar psihosomatiskām slimībām un atkarībām, bērnu-vecāku un laulāto savstarpējās attiecības, attiecības ar kolektīvu, biznesa konsultācijas, konfliktu precizēšana un atrisināšana, personīgā izaugsme un tas nebūt nav visu nozaru saraksts, kur var izmantot OH kārtis.

Kārtis rada drošības un uzticības atmosfēru, mudina cilvēkus izzināt sevi, atrast savu radošumuun uzlabot sakarus ar apkārtējiem. Kārtis palīdz izprast cilvēka dzīves psiholoģiskos cēloņus un atrast risinājumus sarežģītās situācijās. Kārtis var izmantot cilvēki bez speciālas izglītības, savas personības izaugsmei, atpūstai ar ģimeni vai draugu lokā..

OH-kārtis ir vesela metaforisku asociāciju kāršu kopa, tā veido savu žanru, kas nav līdzīgs citu kāršu žanram. OH kāršu izmantošana ļoti atšķiras no parasto kāršu spēles. Šajā spēlē nav stratēģijas, uzvarētāju un zaudētāju. Šīm kārtīm nav speciālas nozīmas kā Taro kārtīm. Katrs spēlētājs spēles gaitā pats nosaka kāršu nozīmi. Kaut gan katra kaŗšu kava ir unikāla, to var izmantot kopā ar visām citām metaforisko asociācijas kāršu kavām, radot jaunas iespējas daiļradei un veidojot bezgala lielas iespējasjūsu fantāzijai.

Diagnostikas projektēšanas metodes ir labi pazīstamas un populāras psiholoģijā.

OH kārtīm ir projektīvās metodes priekšrocības, tās ievērojami paplašina psihologa vai terapeita terapeitisko arsenālu. Kārtis rada priekšstatu par klienta personīgo „ES”, viņa personīgo mītu par pasauli un sevi tajā. Kārtis ļoti ātri palīdz noskaidrot un izprast klienta reālo pieredzi un vajadzības, izskatīt klienta iekšējos procesus. Strādājot ar vizuālo tēlu, klientam izzūdvai samazinās apzinātā cenzūra, kas atvieglo darbu ar viņa iekšējiem zemapziņas konfliktiem.

Ar kāršu palīdzību mums rodas priekšstats par visām starppersonu attiecībām vai cilvēka savstarpējām attiecībām ar idejām un tēliem no viņa ārējās vai iekšējās realitātes. Izmantojot kārtis un atsaucoties uz traumatisko situāciju caur metaforu, kārtis palīdz izvairīties no papildus retraumatizācijas un rada drošu konteksta meklēšanas un modelēšanas risinājumus. Kārtis iedarbina iekšējos pašatjaunošanās procesus un palīdz atrast unikālu izeju no krīzes.

Darbs ar laika līniju, ļauj modelēt un izmeklēt jebkādus procesus pagātnē un nākotnē, ar kāršu palīdzību atrodot metaforisko tēlu risinājumus, kuri vēlāk rada klientam specifisku

iemiesojumu viņa dzīvē un realitātē.

 

Sīkāk par kartēm

Jūs varat iegādāties OH-kārtis RGI ofisā:

  • Pulkveža Brieža 7-109D
  • tālr.: 67650111, mob.: 29528020

Tagad Jūs varat pasūtīt MĀK kārtis onlineUz augšu