Parakstīties jaunumiem pa e-pastu!
Piekrītu tam, ka mani personīgie dati tiks ievākti, apstrādāti un glābāti www.gestalt.lv mājaslapas sistēmā.

''Nevar būt patiesa brīvība bez brīvības kļūdīties.'' Ēriks FrommsMetaforiskās asociatīvās kartes (MAK) OH-kartes OH SUPEVISION

zastavka lv supervisoinMetaforiskās asociatīvās kartes (MAK) OH-kartes  OH SUPEVISION

2020.gada 11.-12. augustā Rīgas Geštalta institūtā (RGI) notiks pārraudzības seminārs par metaforisko asociatīvo karšu izmantošanu.

Supervizījas semināra vadītājs: metodikas autors, psiholoģs – MA. Morics Egetmeijers (Vācija).

OH SUPERVISON seminārā mēs aicinām Jūs dalīties ar savu pieredzi, gadījumiem un tēmām, ar kurām Jūs sastopaties savā profesionālajā praksē, izmantojot Metaforiskās Asociatīvās Kartes.

OH SUPERVISION seminārā katrs dalībnieks iejutīsies konsultanta lomā (viņam jābūt pieredzei darbā ar MAK savā praksē). Katrs dalībnieks demonstrēs savas prasmes tandēmā ar citu dalībnieku, uzstāsies kā klients grupas priekšā. Klienta tēmai jābūt balstītai uz pieredzes, nevis izdomātai. Papildus, katrs dalībnieks būs klients katram citam dalībniekam, kurš ir konsultants.

IMG_2827Katra sesijas ilgs līdz pat 30 minūtēm, un pēc tam dalībnieks saņems atgriezenisko saiti un grupas un vadītāja jautājumus.

Šajā seminārā Jums būs iespēja saņemt atgriezenisko saiti un sava darba pārraudzību no Metaforisko Asociatīvo Karšu metodes guru un izstrādātāja un saviem kolēģiem, kuriem ir pieredze šajā metodē, kā arī paplašināt savu profesionālo prasmju un darba metožu arsenālu.

Programma paredzēta psihologiem, psihoterapeitiem, geštalta metodes terapeitiem, treneriem, personāla novērtēšanas un attīstības speciālistiem, citiem palīgprofesiju speciālistiem, kā arī visiem, kas tiecās pēc sevis izzināšanas un paša pilnveidošanas.

Semināra dalības maksa: 120EUR + PVN (145 €)

* lai reģistrētos semināram ir nepieciešama priekšapmaksa pilnā apmērā 120EUR + PVN (145 €).

Semināra noslēgumā tiks izsniegts sertifikāts, kas apstiprina noklausītās stundas dotajā tēmā.

Reģistrācija semināram pie RGI administratora (+371) 67650111, (+371) 29528020, vai rakstot uz – gestalt.info@gmail.com.

www.gestalt.lv

Uz augšu