Parakstīties jaunumiem pa e-pastu!

''Mīlestība ir vienīgā saprātīgā un apmierinošā atbilde cilvēka eksistences problēmai'' Ēriks FrommsNarcistiskā trauma geštaltterapeita darba perspektīvā. Terapijas taktikas un modeļi

narcis_sem_petrova2017“Narcistiskā trauma geštaltterapeita darba perspektīvā. Terapijas taktikas un modeļi”

Norises laiks: 2017.gada 6.-8.oktobris

 

Semināra vadītāja: Jeļena Petrova, psiholoģe, sertificēta geštaltterapeite,  Eiropas Geštalta terapijas asociācijas locekle, psihoterapeita amatā strādā kopš 1992.gada. Dzīvo Sanktpēterburgā. Vada mācību un populāras programmas psihoterapijā. petrova_picture

 

 

“Narcisi” tradicionāli terapeitiem ir grūta klientu kategorija. Terapeitam ir grūti palikt skaidrā terapeitiskā pozīcijā. Terapeits saskaras ar savu narcistisko pieredzi.

Ilgu laiku terapeiti uzskatīja, ka “narcisam” ir nepieciešama uzslava un viņš meklē apstiprinājumu. Pēdējos gados ir aktuāla ideja, ka tēma “aizbēgšana izolācijā” – ir narcistiskās pieredzes dominējošais pamats.

Divas polāras bailes. Bailes no piederības un bailes no individuācijas. Saplūšanas bailes un bailes no vientulības. Un šie apstākļi rada ievainojamību sociālās traumas situācijās. Saskarsme ar sarežģītām kompozīcijām attiecībās nostiprina zīdaiņa pieredzē radītu noslieci un kļūst par pamatu narcistiskā kauna un narcistiskās izolācijas pieredzei, kas pieaugušam cilvēkam izpaužas kā grūtības izveidot ciešas attiecības un pieķeršanos.

Mēs mēģināsim izskatīt situāciju tipus, kas rada narcistisko traumu (narcisa traumu) un ieteikt praktiskas taktikas psihoterapeitiskajā darbā ar šādu situāciju sekām, darbs ar traumas sekām saistībā ar narcistisko pieredzi dod pamatu, lai atjaunotu kontaktēšanās spēju un izveidotu produktīvu pieķeršanos pieauguša cilvēka dzīvē.

Dalības nosacījumi: Uz semināru tiek pieņemti psihoterapeiti, psihoterapeitisko un psiholoģijas programmu studenti, kuriem ir augstākā izglītība, kā arī sociālie darbinieki, personāla atlases menedžeri, speciālisti, kas vada treniņus u.c.

Norises vieta: Rīgas Geštalta institūts, Vīlandes 6-6

Maksa* :

RGI studentiem un LGTA biedriem: 145 € + PVN

Visiem pārējiem:175 € + PVN

*lai reģistrētos semināram ir nepieciešams veikt priekšapmaksu 55 € +PVN apmērā.

 

Semināra beigās tiks izsniegts sertifikāts, kas apliecina noklausītās stundas šajā tēmā.

 

Pierakstīties uz semināru Jūs varat: 

67650111, 29528020, gestalt.info@gmail.com

Uz augšu