Parakstīties jaunumiem pa e-pastu!

''Ja cilvēks mīl tikai vienu citu cilvēku un ir vienaldzīgs pret visiem citiem, tad viņa mīlestība nav mīlestība, bet simbiotiska pieķeršanās, vai arī paplašināts egoisms.'' Ēriks FrommsNo visas sirds un no Rīgas Geštalta institūta komandas sveicu Jūs Jaunajā gadā!

Dārgie kolēģi, dārgie draugi!

No visas sirds un no Rīgas Geštalta institūta komandas sveicu Jūs Jaunajā gadā!

Atceroties iepriekšējo gadu, mums īpaši palika atmiņā šādi 2017. gada notikumi, kas norisinājās mūsu institūtā: jauno geštaltterapeitu izlaidums, konference, intensīvs. Tāpat Rīgas Geštalta institūtā notika vairākas specializācijas, tādas kā specializācija darbā ar ģimenēm, specializācija darbā ar ķermeni. Īpaši vēlos atzīmēt to, ka Latvijā šogad tika oficiāli paziņota jauna profesija – speciālists psihoterapijā, kas nav medicīnas specialitāte. Tas dos lielas iespējas humānistiskās psihoterapijas attīstībai Latvijā.

2017. gads radīja labu pamatu turpmākām pozitīvām pārmaiņām un perspektīvām. Kā vienmēr, 2018. gadā mēs plānojam daudz pasākumu, tas ir gan intensīvs, gan jaunas specializācijas, bet pirmām kārtām tas ir jaunu geštaltterapeitu izlaidums rudenī. Papildus nākamajā gadā mēs plānojam īpašu pasākumu – 17. Rīgas Geštalta institūta konferenci, kura tiks veltīta Serža Gingera 90. gadadienai un viņa ieguldījumam psihoterapijā.

Šajā sakarā mēs vēlamies visu nākamo gadu veltīt Seržam Gingeram. Daudzi Rīgas Geštalta institūta notikumi 2018. gadā tiks veltīti viņa unikālajai un cilvēciskajai pieejai geštaltterapijā.

Dārgie draugi, vēlam Jums laimi, veselību, panākumus un mīlestību jaunajā 2018. gadā!

Rīgas Geštalta institūta direktors,

Artūrs Dombrovskis

newyear2018

Uz augšu