Parakstīties jaunumiem pa e-pastu!

“Geštalts ļauj man izpētīt šauru strēmelīti manas brīvības pludmalē , kura te paliek tukša vētras iespaidā, te karsta, saules apstarota, piepildīta ar aromātisku gaisu.” Seržs un Anna GingeriPsiholoģiskā atbalsta grupa “Gribu būt māmiņa”

Psiholoģiskā atbalsta grupa “Gribu būt māmiņa”

neaugliba

Mēs dzīvojam laikā, kad ne katra sieviete, kas izlemj kļūt par māmiņu, kad ne katra ģimene, kas vēlas kļūt kuplāka, var to izdarīt viegli un ar pirmo reizi. Statistikas dati rāda, ka neauglības problēma skar 10-15% pāru. Daudz tiek runāts par medicīniskiem iemesliem, bet maz tiek pievērsta uzmanība neauglības psiholoģiskajiem iemesliem.

Aicinām uz tikšanos sievietes, kuras plāno un izjūt grūtības radīt bērniņu vairāk kā 1 gadu: dažādas neauglības formas, neiznēsāšana, paaugstināta trauksmainība, bailes no grūtniecības. Iespējams, ilgstoši apmeklējot ārstus un veicot izmeklējumus, Tu esi emocionāli un psiholoģiski nogurusi, izsīkusi un izdegusi. Varbūt jūties vientuļa un apjukusi šajā dzīves posmā. Tagad kā nekad agrāk Tev nepieciešama emocionāla un psiholoģiska palīdzība. Psiholoģiskā atbalsta grupa ir svarīgs instruments, lai uzlabotu savu dzīvi, risinātu sarežģītas situācijas un iepazītu sevi.

Mūsu tikšanās reizēs:

  • Palīdzēsim atpazīt un atļausim sev padalīties ar tām jūtām un pārdzīvojumiem, kas rodas neauglības un ar to saistīto zaudējumu dēļ;
  • Izpētīsim bailes un trauksmi, kas saistīti ar grūtniecību un dzemdībām;
  • Izskatīsim kādi psiholoģiskie iemesli mēdz būt neauglības gadījumos;
  • Kāpēc vēlos bērniņu – mūsu slēptās vēlmes ne vienmēr ir apzinātas;
  • Strādāsim ar psiholoģiskajām barjerām ceļā uz bērniņa piedzimšanu;
  • Meklēsim veidus kā atrisināt psiholoģiskās problēmas;
  • Apskatīsim ģimenes scenārijus, kuri var ietekmēt neauglību;
  • Apspriedīsim iespējas aizsargāt savas robežas no radinieku un draugu vēlmes dot padomus un uzdot jautājumus par grūtniecību;
  • Pamēģināsim rast atbildes uz jautājumiem: “Vai esmu gatava kļūt par mammu?” “Vai es būšu laba mamma?”

Paredzētā tikšanās programma – 6 nodarbības, katra nodarbība 3 stundas, vienu reizi nedēļā, trešdienās plkst. 18:00. Pirmā tikšanās: 3. maijā 2017. gadā plkst. 18:00. Adrese: Rīga, Vīlandes 6-6.

Dalībnieku skaits: 8-12 cilvēki

Dalības maksa: 25 eiro par vienu nodarbību

Darba valoda – krievu

Grupas vadītājas: Nataļja Moiseikova (psihologs, geštalt-praktiķe) un Gunta Čebotarjova (psihologs, geštalt-praktiķe, izgājusi izglītojošo apmācību programmu “Psiholoģiskā palīdzība sievietēm un pāriem ar reproduktīvās veselības traucējumiem”.

 

Pieteikt savu dalību grupā un noskaidrot interesējošos jautājumus var pa tālr.: 29926887 un 29196091

Uz augšu