Parakstīties jaunumiem pa e-pastu!

''Ticība: nevēlēšanās zināt, kas ir patiesība.'' Frīdrihs NīčeSeminārs: Bērnu Psihoterapija

Seminārs «Bērnu psihoterapija»

berni2017
Norises laiks: 01.– 03 .12. 2017.

Semināra saturs:

Pirmās tikšanās īpatnības. Kontakta izveidošana ar bērnu un vecāku. Bērna pasaule un vecāku pasaule. Vecāku pieprasījuma noskaidrošana un tā salīdzinājums ar bērna vajadzībām. Terapeitisko attiecību veidošana ar bērnu un ģimeni. Ģimenes un vecāku loma bērna terapijā – terapeitiskā kontrakta noslēgšanas īpatnības darbam ar bērnu. Vecāku sistēmas pretestība.

Bērns ģimenē – ģimene bērnā. Ģimenes sistēmas darbības novērtēšana un diagnostika. Ģimenes darbības pārkāpumu veidi, kas noved pie novirzēm bērna uzvedībā un psihosomatisku traucējumu veidošanās. Darba stratēģijas definēšana. Darba metodes ar bērnu un vecākiem: pasaku terapija, mākslas terapija, drāmas terapija, smilšu terapija, fototerapija, darbs ar mūzikas instrumentiem.

 

Apmācību rezultātā dalībnieks iegūs pamatzināšanas bērnu psihoterapijas jomā, kā arī attīstīs prasmes un iemaņas pamata tehniku izmantošanā individuālajā un grupu psihoterapeitiskajā darbā ar bērniem.


anastasija_sapSemināru vada: 
Anastasija Šapel (Baltkrievija), praktizējošā psiholoģe, sertificēta geštaltterapeite (Maskavas Geštalata institūts). Pamatizglītība: defektoloģija un prakstiskā psiholoģija. Ir pieredze darbā ar bērniem, kuriem piemīt psihofiziskās īpatnības.

Veidojusi un vadījusi tematiskos seminārus un specializācijas dažādu psihoterapijas metošu sfērās: pasaku terapija, mākslas terapija, ģimenes sistēmiskie izkārtojumi, smilšu terapija darbā ar bērniem, metafosiriskās asociatīvās kārtis, neiro tēlainais geštalts.

Profesionālo interešu joma: individuālā un grupu terapija, bērnu psihoterapija, bērnu-vecāku terapija.

 

 

Dalības maksa:

RGI studentiem un LGTA biedriem: 145 € + PVN


visiem parejiem: 175 € + PVN

 

*lai reģistrētos semināram ir nepieciešams veikt priekšapmaksu 55 € +PVN apmērā.

Semināra beigās tiks izsniegts sertifikāts, kas apliecina noklausītās stundas šajā tēmā.

Pierakstīties uz semināru Jūs varat: 

67650111, 29528020, gestalt.info@gmail.com

 

Uz augšu