Parakstīties jaunumiem pa e-pastu!
Piekrītu tam, ka mani personīgie dati tiks ievākti, apstrādāti un glābāti www.gestalt.lv mājaslapas sistēmā.

''Brīvība ir tas, ko tu dari ar to, kas ir nodarīts tev.'' Žans Pols SartrsSpecializācija: “Teorija un prakse darbam ar grupu”

Join the Group Therapy Revolution(1)Specializācija: “Teorija un prakse darbam ar grupu”

 

Kursā iekļauti 7 semināri, kuru laikā dalībnieki iegūs teorētiskas pamatzināšanas, kas palīdzēs izprast grupu procesus, kā arī gūs iespēju ar vingrinājumu palīdzību apgūt pamata praktiskas prasmes darbā ar grupu.

 

Programmas saturs:

09.-11.02.2024. Grupas vadītāja personība. Grupas vadītāja funkcijas. Sākotnējais posms: grupas veidošana un grupas procesa izveide. Grupu veidi. Ētiskie aspekti darbā ar grupu.

 

01.-03.03.2024. Grupas procesi un mazas grupas sociālās specifiskās pazīmes. Mērķi un uzdevumi, normas un grupas struktūra. Darba ar grupu formas. Grupas vadītāja pozīcija.

 

19-21.04.2024. Grupu dinamika: grupas attīstības posmi, lomas grupā, darbs ar sarežģītu dinamiku. Gadījuma analīze.

 

17.-19.05.2024. Grupas vadīšana: grupas vadītāja reakciju veidi, fasilitācijas prasmes, grupas procesu analīze un stratēģiska intervences izvēle.

 

09.2024. Metodes, paņēmieni un metodika darbam ar grupu. Formu klasifikācija darbam ar grupu. Prasmes grupas savstarpējās mijiedarbības un projektīvo procesu organizēšanā.

 

10.2024. Lauka modelis darbā ar grupu: lauka teorija, lauka modeļa pamatprincipi darbā ar grupu, fenomenoloģija, prasmes darbam ar figūru un fonu.

 

11.2024. Noslēguma seminārs: sava darba demonstrēšana no dinamiskas grupas vadītāja pozīcijas, grupas procesu analīze un grupas klātienes supervīzijas saņemšana.

 

Specializācijas apmācības kursu vada: Natālija Volperte – Geštaltterapeite. Grupu terapeits. Supervizors. Junga smilšu spēļu terapijas speciālists. Eiropas vienotā psihoterapeitu reģistra (EAP) psihoterapeits. Rīgas Geštalta institūta pasniedzējs.

 

Dalības nosacījumi: Seminārā aicināti piedalīties psihoterapeiti, psihoterapeitisko un psiholoģisko programmu studenti ar augstāko izglītību, kā arī sociālie darbinieki, personāla atlases vadītāji, apmācību speciālisti un ikviens, kam šī tēma interesē.

 

Norises vieta: Rīgas Geštalta institūts, Pulkveža Brieža 7-109D

 

Cena:

RGI studentiem un LGTA (Latvijas Geštaltterapeitu asociācijas) biedriem – 220 € + PVN (266,20 €).

Visiem pārējiem – 290 € + PVN (350,90 €)

 

*lai reģistrētos specializācijas kursam, jāveic maksājums par dalību pirmajā seminārā. Iemaksa netiek atgriezta.

Tiem dalībniekiem, kuri būs apguvuši visu specializācijas cikla programmu, tiks izsniegts kvalifikācijas celšanas sertifikāts.

Pieteikties specializācijai var, aizpildot formu: https://forms.gle/9Voq3LyseLcPqzx2A

Kontakti: 67650111, 29528020, gestalt.info@gmail.com , www.gestalt.lv

Uz augšu