Parakstīties jaunumiem pa e-pastu!
Piekrītu tam, ka mani personīgie dati tiks ievākti, apstrādāti un glābāti www.gestalt.lv mājaslapas sistēmā.

''Visbiežāk mēs melojam sev. Melot citiem – tas ir izņēmums.'' Frīdrihs NīčeUzmanību! Uzmanību! Uzmanību! Tēmas maiņa RGI konferencei!

photo zastavka new lvUzmanību! Uzmanību! Uzmanību!

Tēmas maiņa RGI konferencei!

Rīgas Geštalta institūta 19. konference norisināsies 17.-19.04.2020.

Jaunā RGI 19. konferences tēma: “Psihoterapija pārmaiņu laikmetā” .

Nu jau 18 gadu garumā mēs organizējam mūsu ikgadējās konferences dažādās konferenču zālēs Rīgā un Jūrmalā, taču šogad, mēs darām izņēmumu, un vadīsim konferenci jaunajā formātā – tiešsaistē. Tādejādi RGI 19. konference būs digitāla.

Papildus, pasaules nopietno pārmaiņu dēļ, mēs mainām konferences tēmu, tagad tā skan šādi: “Psihoterapija pārmaiņu laikmetā”.

Kā Jūs noprotat, šī tēma ir ārkārtīgi plaša, tā ietver sevī visu pašu moderno, “pikanto” un aktuālo, kas notiek mūsu pasaulē, tai skaitā psihoterapijā.

Attiecībā uz šo konferenci, mēs vēlamies izteikt vairākus paziņojumus:

  • Konferences laikā mēs vēl aizvien sagaidīsim no Jums tēmas un ziņojumu aprakstus. Šogad ziņojumi netiks veidoti paralēli, bet gan notiks kaskādē, viens aiz otra. Viena ziņojuma ilgums būs apmēram 30-40 minūtes, atvēlētais laiks jautājumiem un atsauksmēm – 15-20 minūtes. Translācijai izmantosim programmu: zoom.us. Lūdzu, sūtīt savus pieteikumus, aizpildot zemāk pievienoto veidlapu:

https://forms.gle/mogcewWYNnj4dUmz7.

  • Konferencē būs vēl viens cits formāts – panelis. Tiešsaistes platforma zoom.us ļauj to organizēt. Mēs rīkosim paneļus, kur 3-4 psihoterapeiti apspriedīs kādu aktuālu problēmu, visticamāk, ka tas būs kāds gadījums/situācija ar klientu.
  • Starp lekcijām un ziņojumiem būs īsi tehniski pārtraukumi, lai pārbaudītu visus tehniskos iestatījumus.
  • Papildus, būs arī laiks pusdienu pārtraukumam.

 

Kā jau bija plānots iepriekš, konference norisināsies no piektdienas līdz svētdienai (17.-19.04.2020.).

Piektdien konference ilgs no plkst. 11:00- līdz 18:00 (no plkst. 11:00 līdz 12:00 notiks visu reģistrācija un visu tehnisko sistēmu iestatījumi), ziņojumu un lekciju sākums plkst. 12:00.

Sestdien, konference norisināsies no plkst. 11:00 līdz 18:00, bet svētdien no 11:00 līdz 15:00, bez kafijas pauzēm (no plkst. 11.00 līdz 12.00 notiks reģistrācija un visu tehnisko sistēmu iestatījumi).

Atgādinu, ka RGI studentiem dalība konferencē ir obligāta, RGI absolventiem un geštaltterapijas interesentiem tā ir ārkārtīgi vēlama, bet pārējai pasaulei: laipni lūdzam, domāju, ka Jums būs interesanti!

Vārdu sakot, lai kur Jūs atrastos, Jūs varat izveidot savienojumu ar RGI 19. konferenci, kas notiks 17.-19.04.2020. Visi dalībnieki saņems sertifikātu par dalību konferencē.

Informācija: RGI administrators – mob. : (+371) 29528020, (+371) 67650111,

E-pasts: gestalt.info@gmail.com,

Mājaslapa: www.gestalt.lv

Tiekamies, veiksmi, esiet veseli!

Rīgas Geštalta institūta direktors

Artūrs Dombrovskis

 

Uz augšu