Parakstīties jaunumiem pa e-pastu!
Piekrītu tam, ka mani personīgie dati tiks ievākti, apstrādāti un glābāti www.gestalt.lv mājaslapas sistēmā.

''Mīlestībā vienmēr ir kāds trakums. Bet tāpat katrā trakumā ir kāds saprāts.'' Frīdrihs NīčePar RGI

Rīgas Geštalta institūts (RGI) ir nodibināts 1999. gadā kā apmācības riga-gestalt-institut-flagsprojekts geštaltterapijas speciālistu sagatavošanai. Institūta dibinātājs un vadītājs ir Artūrs Dombrovskis. Kopš institūta izveides sākumā mūsu darbība sakņojas tajā filozofijā, teorijā un praksē, uz kuras pamata ir izveidota geštalta pieeja psihoterapijā. Taču tas, kas mums rūp visvairāk, ir filozofijas un psiholoģijas humānistiskās vērtības. Turklāt gan RGI darbība kopumā, gan arī institūta pasniedzēju darbs ir balstīta uz profesionālās darbības zinātniskā drošuma un metodoloģiskās precizitātes principiem.

 

                     eagtlogo112022016forgelogo112022016

 

Rīgas Geštalta institūts ir Eiropas Geštalta terapijas asociācijas (EAGT) un  Starptautiskās Geštaltu Pasniedzošo Organizāciju federācijas (FORGE) loceklis. RGI programma atbilst Eiropas Psihoterapijas asociācijas (EAP), Latvijas Psihoterapeitu biedrības (LPB) un EAGT starptautiskajiem standartiem. Savā profesionālajā darbībā mēs pieturamies tai psihoterapijas definīcijai, kas ir formulēta Strasbūras Deklarācijā par psihoterapiju, un mūsu darbību regulē RGI Ētikas kodekss. Mēs sadarbojamies ar daudziem geštalta institūtiem un speciālistiem-psihoterapeitiem.

 

RGI un RGI mācību programma ir akredditāta EAP un EAGT .

EAP_akr_m_meagt_akkred

 

Sākot no 2001. gada Rīgas Geštalta institūtā regulāri notiek konferences ar vienotu nosaukumu „Cilvēciskā Mērvienība”, kas atspoguļo RGI radošās un profesionālās intereses. Tāpat arī kopš 2003. gada notiek vasaras atvērtie izbraukuma semināri –  rezidences, kurās, tāpat kā konferencēs, var piedalīties visi, kas vēlas uzzināt ko vairāk  par geštalta terapiju, iziet savas personīgās izaugsmes kursu, kā arī  vienkārši labi pavadīt laiku domubiedru vidū. Vasaras rezidence ilgst 7 dienas kādā  gleznainā Latvijas vietā ārpus Rīgas. Rezidencē strādā RGI pasniedzēji un studenti, kā arī sadraudzības institūtu speciālisti.

Līdztekus apmācības projektam Rīgas Geštalta institūtā notiek dažādi personīgās  izaugsmes un radošās attīstības semināri. RGI piedāvā individuālo, ģimenes un grupas geštaltterapiju. Speciālisti-psihoterapeiti mūsu institūtā var saņemt supervīziju, kas ir pieejama gan individuāli, gan arī grupā.

 

 

Uz augšu