Parakstīties jaunumiem pa e-pastu!
Piekrītu tam, ka mani personīgie dati tiks ievākti, apstrādāti un glābāti www.gestalt.lv mājaslapas sistēmā.

''Mēs visi sapņojam. Mēs nesaprotam savus sapņus, bet tai pat laikā mēs rīkojamies tā, it kā nekas dīvains guļot nebūtu noticis – dīvains, vismaz salīdzinot ar loģisko, mērķtiecīgo nomoda prātu.'' Ēriks FrommsAija Baha-Velvele

Aija Baha-Velvele – Geštaltterapeite

„Galvenais ir nevis tas, ko ar mani ir izdarījuši, bet gan tas, ko es pats iesāku ar to, ko ar mani ir izdarījuši.” 

                                                                                                                                             / Sartrs  

 

 

Mans vārds ir Aija Baha-Velvele, esmu geštaltterapeite.

Esmu ieguvusi LU maģistra grādu izglītības vadībā un sākotnēji strādājusi pirmsskolas izglītības iestādē gan kā audzinātāja, gan vēlāk arī kā vadītāja.

Tad mans izglītības ceļš aizveda mani līdz Rīgas Geštalta Institūtam, kur apguvu izglītības programmu geštaltterapijā, kas atbilst Eiropas Geštaltterapijas asociācijas, Eiropas Psihoterapijas asociācijas un Starptautiskā Geštalta pasniedzēju organizācijas federācijas prasībām un ieguvu kvalifikāciju geštaltterapeite.

 

Esmu Latvijas Geštalta Terapijas Asociācijas biedre.

Citiem vārdiem sakot – mana ikdiena ir saistīta ar individuālajām un pāru konsultācijām, es uzklausu cilvēkus, palīdzu viņiem grūtos dzīves brīžos un esmu līdzās, lai sniegtu atbalstu, kad viņi meklē savu pareizo ceļu nākotnei. Nu jau nešaubīgi varu teikt, ka mēs katrs spējam atrast to, ko vēlamies un veiksmīgi izmantot kā savu resursu, bet tā pamatā ir darbs pašam ar sevi.

Ar mani var sazināties gan man piezvanot, gan elektroniski, rakstot.

Mob.: (+371) 29511443

E-mail: aija.baha@apollo.lv

Uz augšu