Parakstīties jaunumiem pa e-pastu!
Piekrītu tam, ka mani personīgie dati tiks ievākti, apstrādāti un glābāti www.gestalt.lv mājaslapas sistēmā.

''Ticība: nevēlēšanās zināt, kas ir patiesība.'' Frīdrihs NīčeElīna Zelčāne

specialisti_elina_zalcene

“Dvēsele tāpat kā ķermenis pārtiek no tā, ar ko tiek barota”

Filosofijas maģistre (Latvijas Universitāte)

Geštaltterapeite (Rīgas Geštalta institūts)

Mans ceļš pretī pasaules un sevis izzināšanai sākās ar literatūru. J.V.Gēte, H.Hese, M.Kundera… Šie un citi autori lika aizdomāties par to, kā mēs attiecamies viens pret otru, kā spējam pieņemt pasauli sev apkārt un sadzīvot ar saviem dēmoniem. Vēlāk sekoja filosofijas studiju laiks, mēģinājumi iedziļināties lietu būtībā un centieni haotisko pasauli mazliet sakārtot. Taču arī pēc 6 gadu studijām joprojām likās, ka kaut kā pietrūkst. Biju ievērojami paplašinājusi savu intelektuālo horizontu, taču dvēsele joprojām sauca „Pabaro mani!” Es sapratu, ka vēlos pievērsties cilvēka dvēseles dzīlēm un domu vietā vairāk uzmanības veltīt jūtām un emocijām.

  1. gadā pabeidzu studijas geštaltterapijā. Es ticu, ka terapija var palīdzēt ceļā uz sevis izziņu, jo pati šo gadu laikā esmu bijusi arī klienta lomā un pārbaudījusi geštaltterpijas metodiku caur savu pieredzi.

Esmu autore grāmatai “No perfekcionisma uz mīlestību” (Zvaigzne ABC, 2015). Lasu psiholoģiskām tēmām veltītas lekcijas, publicējos dažādos medijos, bet no darba brīvajā laikā mācos būt mīloša mamma saviem 3 bērniem.

 

Konsultēju Rīgā, Kr. Barona ielā 88/2.

Mājaslapas www.izzinisevi.lv

e-pasts: elina@izzinisevi.lv

mob. tālr. 26143089

Uz augšu