Parakstīties jaunumiem pa e-pastu!
Piekrītu tam, ka mani personīgie dati tiks ievākti, apstrādāti un glābāti www.gestalt.lv mājaslapas sistēmā.

''Mēs visi sapņojam. Mēs nesaprotam savus sapņus, bet tai pat laikā mēs rīkojamies tā, it kā nekas dīvains guļot nebūtu noticis – dīvains, vismaz salīdzinot ar loģisko, mērķtiecīgo nomoda prātu.'' Ēriks FrommsIlona Belokoņa

ilona belokon_personalities copy

•    Sociālo zinātņu maģistre ekonomikā (Latvijas Universitāte)

 •    Magistra grāds psiholoģijā (BVPU M.Tanka vārdā)

•    Geštaltterapeite (Rīgas Geštalta institūta sertifikāts)

•    Latvijas Geštaltterapijas asociācijas biedre (LGTA)

 

Es vienmēr interesējos par psiholoģiju. Bet uzreiz pēc skolas es neuzdrošinājos iestāties augstkolā par psihologu, bet saņemu ekonomisku izglītību, kas bija ļoti pieprasīta tolaik. Daudzus gadus nostrādāju komercijā, bet psiholoģija joprojām bija mans hobijs: es lasīju psiholoģisku literatūru, gāju uz dažādiem treningiem un semināriem. Kad man palika 30 gadi, man jau bija uzkrājusi milzīga dzīves pieredze, un es pieņēmu lēmumu, ka psiholoģija paliks par manu profesiju. Es mīlu savu profesiju. Ta ne tikai daudz pieprasa, bet arī ļoti iedvesmo mani. Es esmu precējusies un man ir trīs brīnišķīgi bērni. Es labi pazistu ģimenes grūtības, kā arī bērnu audzināšanas grūtības. Dažreis, katrs no mums ir saskārusies ar situācijām, kuras, šķiet, ka nav izejas, vai ar pretrunām savā dvēselē. Es uzskatu, ka atbildes uz šiem jautājumiem ir katrā no mums, tās vajag iemācīties dzirdēt un sajust. Pašlaik es nodarbojos ar individuālo psiholoģisko konsultēšanu, izmantojot ģeštalta pieeju.

Jo vairāk jūs sevi apzinājaties, savu domāšanas veidu, jūtu paleti, pārdzīvojumu dažādību, mērķa patiesību,- jo gaišāka paliek jūsu dzīve! Es būšu priecīga būt Jums noderīgai tajā procesā!

Profesionālās intereses:
– ģimenes attiecības;
– bērni un pusaudži;
– mīlestības attiecības;
– komunikācijas grūtības;
– izvēle;
– seksuālās problēmas;
– personīga izaugsme;
– socialās adaptācijas grūtības;
– atkarība no citu viedokli;
– grupas geštaltterapija.

Raksti:
Agresijas problēmas geštaltterapijā

Mob.: (+371) 29231965
E-pasts: ilona.belokon@gmail.com

Uz augšu