Parakstīties jaunumiem pa e-pastu!
Piekrītu tam, ka mani personīgie dati tiks ievākti, apstrādāti un glābāti www.gestalt.lv mājaslapas sistēmā.

''Faktu nav, ir tikai interpretācijas.'' Frīdrihs NīčeIlze Pavasare

personalii_Ilze_PavasareIlze Pavasare

Izglītība:    

  • Filoloģe, angļu valodas un literatūras pasniedzēja (maģistra grāds, LU)
  • Geštaltterapeite, psihoterapijas speciāliste

Organizācijas:

  • Latvijas Geštalta Terapijas asociācija
  • Latvijas Psihoterapeitu biedrība
  • European Association of Gestalt Therapy (EAGT)
  • European Association of Psychotherapy (EAP).

 

Strādāju:              Rīgā

Valodas:               latviešu, angļu, krievu

Kontakti:              tel.: 26 300 188

e-pasts: ilzepavasare@inbox.lv

 

Es strādāju kā tulkotāja, meditāciju vadītāja, kas aizveda mani līdz vēlmei būt Apzinātākai, Aktīvākai un Atbildīgākai. Tādēļ iestājos Rīgas Geštalta Institūtā un studēju Geštaltterapiju. Esmu apguvusi specializācijas “Bērnu psihoterapija” un “Darbs ar ķermeni”. Strādājot kā Geštaltterapeitei, šo apzināšanās, aktivitātes un atbildības ceļu eju kopā ar saviem klientiem.

Es vadu individuālās, pāru un grupu sesijas. Tā kā esmu apguvusi specializāciju “Bērnu psihoterapija”, tad vadu terapiju arī bērniem. Savā darbā izmantoju sarunas, piedāvāju drāmas un mākslas terapijas eksperimentus, strādāju ar metaforiskajām kārtīm, smiltīm un figūriņām, veidoju genogrammu, strādāju ar fotogrāfijām.

Dzīve man ir mācīšanās. Mācīšanās – tas ir sevis un pasaules vērojums. Vērošana man nozīmē būt arī lietas kursā par sevi. Būt lietas kursā par sevi man nozīmē uzdot sev jautājumus: kā es jūtos, ko es domāju, ko izvēlos. Ko man dzīvē dod tas, ka uzdodu sev šos jautājumus? – Tas man dod pašai savu pieredzi. Tas ir ceļš pie sevis. Ceļš pie savas esības un būtības.

Sadzīvē es esmu meita, sieva, mamma un vecmāmiņa. Mani aizrauj deja, zumba, gleznošana, riteņbraukšana, teātra spēlēšana, koni skola un atpūta dabā.

 

Uz augšu