Parakstīties jaunumiem pa e-pastu!
Piekrītu tam, ka mani personīgie dati tiks ievākti, apstrādāti un glābāti www.gestalt.lv mājaslapas sistēmā.

“GEŠTALTS! Kā es varētu izskaidrot, ka Geštalts nav vēl viena cilvēka radīta koncepcija! Kā es spēšu pateikt, ka Geštalts ir- un ne tikai priekš psiholoģijas kaut kas tāds, kas piemīt pašai dabai?” Frics PerlzsLiene Dekere-Varaksina

Bilde_Liene_DV_RGI_editedSveiki,

Mani sauc Liene. Savas gaitas Rīgas Geštalta Institūtā sāku jau 2017. gadā. Iesākumā, apmeklējot dažādus pāsākumus, konferences un grupu terapijas pašizaugsmes nolūkos, kas vēlāk pārtapa vienlaicīgi aizraujošā, emocijām piesātinātā un izziņas pilnā, ceļā uz Geštaltterapeita arodu.

Šobrīd esmu Geštalta praktiķis un viennozīmīgi varu teikt, ka, ja dari to, ko mīli – tas vairs nav darbs. Geštalts ir kļuvis par manu dzīves veidu – jaunu un, šķiet, mūža garumā, aizraujošu ceļojumu. Šajā ceļā – mācoties par sevi, varu vairāk dot citiem un strādājot ar cietiem, varu mācīties vēl vairāk par sevi – cik skaisti – vai ne?

Apgūstot Geštaltterapiju plašāk saprotu, ka, jo vairāk zinu, jo vēl vairāk jāmācās, tamdēļ turpinu studijas RGI, papildus šoruden sākot arī Psihiatrijas un Psihofarmakaloģijas kursus.

Konsultēju klātienē – Rīgas centrā vai Upesciemā, kā arī online.

 

 

Droši raksti liene.dekere@gmail.com vai zvani 29391239 – visu parējo sarunāsim.

Sesijas vadu: Latviešu, Krievu un Angļu valodā.

Uz drīzu tikšanos?

Uz augšu