Parakstīties jaunumiem pa e-pastu!
Piekrītu tam, ka mani personīgie dati tiks ievākti, apstrādāti un glābāti www.gestalt.lv mājaslapas sistēmā.

''Tam, kurš vēlas iemācīties lidot, no sākuma ir jāiemācās stāvēt, iet, skriet, kāpt un dejot. Nevar sākt lidot lidojumā.'' Frīdrihs NīčeLinda Riekstiņa-Avotiņa

Linda Riekstiņa-Avotiņa - Geštaltterapeite

  • psiholoģijas maģistre (LU diploms)
  • geštaltterapeite (Rīgas Geštalta institūta sertifikāts)
  • Latvijas Geštaltterapijas asociācijas biedre (LGTA)
  • Latvijas Psihoterapeitu biedrības biedre

 

Mana darba pieredze ir saistīta ar bērnu un pieaugušo apmācību. Pirmā darba vieta bija pirmsskolas izglītības iestāde, kur biju pirmsskolas pedagoģe. Pašlaik strādāju ar pieaugušajiem personāla vadības jomā. Nodarbojos ar personāla apmācību un attīstīšanu, kā arī ar individuālām konsultācijām, izmantojot geštalta metodi.

Mācoties un praktizējot geštaltterapiju, esmu pārliecinājusies, ka iekustinot ķermeni, atverot acis, ausis, prātu un sirdi varu ieraudzīt apslēptos dārgumus sevī un arī citos. Uzskatu, ka geštaltterapijas burvība ir spējā ne tikai radoši meklēt un atrast šos dārgumus (resursus), bet arī likt tiem darboties – lai uzlabotu savu pašsajūtu un savas dzīves kvalitāti, lai atrastu izeju jebkurā situācijā, lai sasniegtu savas ieceres un izdzīvotu savus sapņus.

Uzskatu, ka geštaltterapijas procesā var iegūt enerģiju, spēku un drosmi virzīties uz priekšu, izmēģināt ko jaunu, kā arī attiecību ar cilvēkiem uzlabošanai un paplašināšanai. Man patīk, ka geštaltterapija mudina dzīvot pilnvērtīgu dzīvi saskaņā ar savām sajūtām, emocijām, jūtām, domām, uzskatiem un vērtībām.

Kā geštaltterapeite šobrīd sniedzu individuālās konsultācijas.

Mob.: (+371) 26420959

E-mail: linda.r-a@inbox.lv

Uz augšu