Parakstīties jaunumiem pa e-pastu!
Piekrītu tam, ka mani personīgie dati tiks ievākti, apstrādāti un glābāti www.gestalt.lv mājaslapas sistēmā.

''Brīvība ir tas, ko tu dari ar to, kas ir nodarīts tev.'' Žans Pols SartrsStudentu uzņemšana

Rīgas Geštalta institūts izsludina jaunu studentu uzņemšanu 2024. – 2025. mācību gadam, augsti kvalificētu speciālistu sagatavošanai Geštalta pieejas jomā.

Reģistrēšanās 1. kursam, 1.kursa ilgums -1 gads.

Šī programma ir veltīta iepazīšanai ar vienu no vadošajām personiskās attīstības jomām pasaulē – Geštalta pieeju. Tās galvenais fokuss ir veseluma atgriešana cilvēkam, bez kura piepildīta dzīve nav iespējama. Tā ir māksla veidot kontaktu, kurā cilvēks kļūst mazliet brīvāks un piepildītāks.

Fritz Perls, Geštalta pieejas radītājs, uzskatīja, ka viņa metode ir: “Pārāk laba, lai to izmantotu tikai slimību vai noviržu gadījumā”.

Programma ir paredzēta cilvēkiem, kuri ir ieinteresēti uzzināt jaunas lietas par sevi un saviem veidiem, kā veidot attiecības, mācīties būt uzmanīgākiem pret savām robežām un vajadzībām, apgūt prasmes strādāt ar savām un citu cilvēku jūtām, kā arī saprast, kā konflikti darbojas un kā tos atrisināt. Programma būs noderīga arī speciālistiem, kuri vēlas integrēt šo metodi savā darbā, kuri vēlas izmēģināt, kāda tad ir Geštalta pieeja “dzīvē”.

Geštalta apmācības programma ir adresēta un piemērota psiholoģijas studentiem, sociālajiem darbiniekiem, ārstiem, praktiķiem, pedagogiem, juristiem, ekonomistiem un citiem darbiniekiem palīdzības profesijās, kā arī visiem, kam nepieciešams kvalitatīvs kontakts ar sevi un apkārtējo pasauli, lai efektīvi vadītu savu dzīvi.

Programmas ietvaros dalībnieki pirmajā gadā:

Iepazīstas ar Geštalta pieejas filozofiju un praksi.

Gūst iespēju tikt galā ar saviem personiskajiem sarežģījumiem un attiecību problēmām.

Izmēģina dažādas Geštaltā izmantotās metodes: darbu ar zīmējumiem, ķermenisku, dramatisku metodi, darbu ar sapņiem.

Mācās izmantot Geštalta pieejas elementus praksē un savā dzīvē.

Pēta Geštalta analīzes teoriju un metodoloģiju.

Uzņemšana 1. kursam , 1. kursa ilgums -1 gads. 1. kursā beigās visi studenti, kuri būs pabeiguši viena gada programmu, tiek aicināti uz interviju. Uzņemšana 2. kursam balstās uz intervijas rezultātiem un apmācības programmas nosacījumu izpildi pirmajā posmā.

Grupas vadītāja – Lauma Kasatkina, Geštaltterapeite, Rīgas Geštalta institūta pasniedzēja, Sertificēta psihoterapijas speciāliste.

 

Dokumentu pakete, kas jāiesniedz reģistrēšanai institūta administrācijai:

  • augstākās izglītības diploma kopija ar vērtēšanas lapu (vai izziņu par studijām universitātes vecākajos kursos);
  • pases kopija;
  • 3 foto 3x4cm
  • Tad jums tiks piešķirts individuāls intervijas laiks.

 

Dokumentus pieņemam Rīgā, P. Brieža 7-109D, katru darba dienu no 12.00 līdz 18.00. līdz 19.08.2024. (vispirms jāzvana RGI administratoram un jāvienojas par dokumentu iesniegšanas laiku T. 29528020).

 

Dokumentus var iesniegt arī elektroniski:

Aizpildiet pieteikuma veidlapu elektroniski ( https://forms.gle/4vyVuCe8Q46tETNB8 ), un 48 stundu laikā RGI administrators sazināsies ar jums caur e-pastu un pieprasīs visus nepieciešamos dokumentus uzņemšanai 1. pakāpei.

 

 

Reģistrācijas maksa: bezmaksas

izziņas:

(+371) 29528020

(+371) 67650111

gestalt.info@gmail.com

www.gestalt.lv

Uz augšu