Parakstīties jaunumiem pa e-pastu!
Piekrītu tam, ka mani personīgie dati tiks ievākti, apstrādāti un glābāti www.gestalt.lv mājaslapas sistēmā.

''Dzīvi var tik pat labi vilkt pie sevis mērķi, kā dzīt uz priekšu dziņas.'' Viktors FranklsMetaforiski asociatīvās kārtis (ОН-kārtis, projektīvās kārtis)

Metaforiski asociatīvās kārtis (ОН-kārtis, projektīvās kārtis) ( http://www.oh-cards.com ) ir  pazīstamas vairāk kā 20 gadus. Pateicoties  Moricam Egetmeieram un viņa izdevniecībai “ОН-Verlag”, kārtis guva lielu popularitāti un izplatījās visā pasaulē. .

OH-kāršu izmantošanas klāstsir milzīgs: gan grupu, gan individuālajā darbā, kā arī darbā ar  pieaugušajiem un bērniem. Tās ir  ērti izmantot ģimenes terapijā, psihodrāmā, geštaltā, eksistenciālajā un artterapijā, psihosintēzē, draugu un ģimenes loka izklaidei. Postraumatisks sindroms, darbs ar psihosomatiskām slimībām un atkarībām,  bērnu-vecāku un laulāto savstarpējās attiecības, attiecības ar  kolektīvu, biznesa konsultācijas,  konfliktu precizēšana un  atrisināšana, personīgā izaugsme un tas nebūt nav visu nozaru saraksts, kur var izmantot OH kārtis.

Kārtis rada drošības un uzticības atmosfēru, mudina cilvēkus izzināt sevi, atrast savu radošumuun uzlabot sakarus ar apkārtējiem. Kārtis  palīdz izprast cilvēka dzīves  psiholoģiskos cēloņus un atrast risinājumus sarežģītās situācijās.  Kārtis var izmantot cilvēki  bez speciālas  izglītības, savas personības izaugsmei,   atpūstai ar ģimeni vai draugu lokā..

OH-kārtis  ir vesela  metaforisku asociāciju kāršu kopa, tā veido savu žanru, kas nav līdzīgs citu kāršu žanram. OH kāršu izmantošana ļoti atšķiras no parasto kāršu spēles. Šajā spēlē nav stratēģijas, uzvarētāju un  zaudētāju. Šīm kārtīm nav speciālas nozīmas kā Taro kārtīm. Katrs spēlētājs spēles gaitā  pats nosaka kāršu nozīmi.    Kaut gan katra kaŗšu kava ir unikāla, to var izmantot kopā ar visām citām metaforisko asociācijas kāršu kavām, radot jaunas iespējas  daiļradei un veidojot bezgala lielas iespējasjūsu fantāzijai.

Diagnostikas projektēšanas metodes  ir labi pazīstamas un populāras psiholoģijā. 

OH kārtīm ir projektīvās metodes priekšrocības,  tās  ievērojami paplašina psihologa vai terapeita terapeitisko arsenālu.  Kārtis  rada priekšstatu par klienta personīgo „ES”, viņa personīgo mītu par  pasauli un sevi tajā.  Kārtis  ļoti ātri  palīdz noskaidrot un izprast  klienta reālo pieredzi un vajadzības, izskatīt klienta  iekšējos procesus. Strādājot ar vizuālo tēlu, klientam izzūdvai samazinās apzinātā cenzūra, kas atvieglo darbu ar viņa iekšējiem zemapziņas konfliktiem.

Ar kāršu palīdzību mums rodas priekšstats par visām starppersonu attiecībām vai cilvēka  savstarpējām attiecībām ar idejām  un  tēliem no viņa  ārējās vai iekšējās realitātes.   Izmantojot kārtis un atsaucoties uz traumatisko situāciju caur metaforu, kārtis palīdz izvairīties no papildus  retraumatizācijas un rada drošu  konteksta  meklēšanas un modelēšanas risinājumus. Kārtis iedarbina  iekšējos pašatjaunošanās procesus un palīdz atrast unikālu izeju  no krīzes.

Darbs ar laika līniju, ļauj modelēt un izmeklēt jebkādus  procesus  pagātnē un nākotnē, ar kāršu palīdzību atrodot  metaforisko  tēlu risinājumus, kuri vēlāk rada klientam specifisku iemiesojumu viņa dzīvē un realitātē.

Sīkāk par kartēm

 Jūs varat iegādāties OH-kārtis RGI ofisā:

  • Pulkveža Brieža 7-109D
  • tālr.: 67650111, mob.: 29528020
Nr nosaukums Cena EUR
1 1001 16.00+PVN
2 ECCO 20.00+PVN
3 Morena 23.00+PVN
4 Shen Hua 16.00+PVN
5 OH 33.00+PVN
6 Mythos 16.00+PVN
7 Habitat 20.00+PVN
8 Personita 25.00+PVN
9 Persona 23.00+PVN
10 Cope 22.00+PVN
11 Saga 16.00+PVN
12 Claro 7.00+PVN
13 Grāmata “Zemenes aiz loga” 16.00+PVN
14 Quisine 10.00+PVN
15 Bosh 32.00+PVN
16 Beauregard 26.00+PVN
17 Tahiti 26.00+PVN
18 Lidia Jacob 32.00+PVN
19 TadDoo 26.00+PVN

Tagad Jūs varat pasūtīt MĀK kārtis online

Uz augšu