Parakstīties jaunumiem pa e-pastu!
Piekrītu tam, ka mani personīgie dati tiks ievākti, apstrādāti un glābāti www.gestalt.lv mājaslapas sistēmā.

''Nav iespējams kļūt par īstu cilvēku apejot sāpes.'' Rolo MejsSpecializācijas

Klātbūtnes izmantošana Geštalta dialoga terapijā

Klātbūtnes izmantošana Geštalta dialoga terapijā
Sadarbībā ar Rīgas Geštalta institūtu uzaicinu Jūs piedalīties praktiskā seminārā terapeitiem: “Klātbūtnes izmantošana geštalta dialoga terapijā”

Darbs ar grupu

Darbs ar grupu
Specializācijas mērķis: vērtīgu zināšanu iegūšana par mazu grupu darbībuun attīstību, grupas dalībnieku savstarpējās mijiedarbības īpašībām un darbības mehānismiem, kā arī prasmju iegūšana grupu vadīšanā un grupu darba efektīva procesa organizācijā.

Psiholoģija

Psiholoģija
Fakultatīvā psiholoģijas programma. Programma sastāv no lekciju kursa, kuru saturā ir iekļauts pamata teorētisko jautājumu apskats no vispārīgas, attīstības psiholoģijas nozarēm un personības teorijām.

Psihiatrija un psihofatmakoloģija

Psihiatrija un psihofatmakoloģija
MāCĪBU KURSS „ PSIHIATRIJA UN PSIHOFARMAKOLOĢIJA”
Mācības notiek lekciju formā. Pēc kursa pabeigšanas kursa klausītāji kārto ieskaiti testa veidā ar turpmāko mutisko aptauju. Kursa ietvaros lieto speciāli sagatavotus didaktiskos materiālus -klīnisku gadījumu aprakstus ar iespēju tos analizēt , no Power Point izdrukatus materiālus.

Darbs ar seksualitāti psihoterapijā

Darbs ar seksualitāti psihoterapijā
Rīgas Geštalta Institūta seminārs – specializācija „Darbs ar seksualitāti psihoterapijā”
Programmas mērķis: konsultēšana seksuālo problēmu un disharmoniju jomā. Programmas praktiskais bloks dod iespēju dalībniekiem paplašināt priekšstatu par personīgās seksualitātes dažādiem aspektiem.

Enneagramma

Enneagramma
Enneagramma (no grieķu vārda: enna - «deviņi» un gramma – «modelis») ir mūsdienīga programma personības izaugsmei. Modelis ir unikāls un ļoti efektīvs, jo atklāj katra cilvēka dziļāko motivāciju, ņemot vērā visas viņa īpašības. Modelis ļauj strādāt arī ar slēptām (neapzinātām) pārliecībām un vērtībām un izmantot tās kā resursu.

ОН-Cards – metaforiskās asociatīvās kārtis (MAK)

ОН-Cards – metaforiskās asociatīvās kārtis (MAK)
Metaforiski asociatīvās kārtis (ОН-kārtis, projektīvās kārtis) ) ir pazīstamas vairāk nekā 20 gadu. Pateicoties Moricam Egetmeieram un viņa izdevniecībai "ОН-Verlag", kārtis izplātījās visā pasaulē un guva lielu popularitāti.
Uz augšu