Parakstīties jaunumiem pa e-pastu!
Piekrītu tam, ka mani personīgie dati tiks ievākti, apstrādāti un glābāti www.gestalt.lv mājaslapas sistēmā.

Nenobriedusi mīlestība saka: “es mīlu tevi, jo man vajag tevi.”
Nobriedusi mīlestība saka “Man vajag tevi, jo es mīlu tevi.” Ēriks FrommsRGI jaunumi

Rīgas Geštalta institūta 20. konference / 1. Geštalta forums.

Šajā interesantajā un pretrunīgajā laikā mēs visi piedzīvojam dažādas sajūtas, un, iespējams, tagad mums ir vislielākās rūpes par  mūsu nākotni. Šī vienkārša iemesla dēļ mēs veltīsim mūsu konferenču forumu tēmai: “Geštalts pārmaiņu laikmetā, attīstības perspektīvas.
Šajā interesantajā un pretrunīgajā laikā mēs visi piedzīvojam dažādas sajūtas, un, iespējams, tagad mums ir vislielākās rūpes par mūsu nākotni. Šī vienkārša iemesla dēļ mēs veltīsim mūsu konferenču forumu tēmai: “Geštalts pārmaiņu laikmetā, attīstības perspektīvas."

Laimīgu Jauno gadu!

<p>Dārgie draugi, es novēlu Jums priecīgus un gaišus Ziemassvētkus un apsveicu ar tuvojošos Jauno gadu!</p>
<p>Es novēlu jums labu veselību, gudrību, uzticamus draugus, mīlestību un apzinātību. Visas grūtības var pārvarēt, ja ar Jums ir tuvi cilvēki un Jūs ticat tam, ko darat!</p>
<p>Laimīgu Jauno gadu!</p>
<p>Artūrs</p>

Dārgie draugi, es novēlu Jums priecīgus un gaišus Ziemassvētkus un apsveicu ar tuvojošos Jauno gadu!

Es novēlu jums labu veselību, gudrību, uzticamus draugus, mīlestību un apzinātību. Visas grūtības var pārvarēt, ja ar Jums ir tuvi cilvēki un Jūs ticat tam, ko darat!

Laimīgu Jauno gadu!

Artūrs

Neizbēgamais jaunais gads

Neizbēgamais jaunais gads
Neizbēgamais jaunais gads

Metaforiski asociatīvās kārtis (ОН-kārtis, projektīvās kārtis)

Metaforiski asociatīvās kārtis (ОН-kārtis, projektīvās kārtis)  ( http://www.oh-cards.com ) ir  pazīstamas vairāk kā 20 gadus. Pateicoties  Moricam Egetmeieram un viņa izdevniecībai
Metaforiski asociatīvās kārtis (ОН-kārtis, projektīvās kārtis) ( http://www.oh-cards.com ) ir pazīstamas vairāk kā 20 gadus. Pateicoties Moricam Egetmeieram un viņa izdevniecībai "ОН-Verlag", kārtis guva lielu popularitāti un izplatījās visā pasaulē.

Rīgas Geštalta institūtā sākas uzņemšana psiholoģijas programmā.

Programma sastāv no lekciju kursa, kuru saturā ir iekļauts pamata teorētisko jautājumu apskats no vispārīgas, attīstības psiholoģijas nozarēm un personības teorijām.
Programma sastāv no lekciju kursa, kuru saturā ir iekļauts pamata teorētisko jautājumu apskats no vispārīgas, attīstības psiholoģijas nozarēm un personības teorijām.
Uz augšu