Parakstīties jaunumiem pa e-pastu!
Piekrītu tam, ka mani personīgie dati tiks ievākti, apstrādāti un glābāti www.gestalt.lv mājaslapas sistēmā.

''Attiecības starp uzticību un šaubām ir viennozīmīgi pretējas. Uzticība ir visveselīgākā ne tad, kad nav šaubu, bet par spīti šaubām.'' Rolo MejsIlze Pavasare

specialisti_ilze_pavasare_s

Ilze Pavasare

Izglītība:    

  • Filoloģe, angļu valodas un literatūras pasniedzēja (maģistra grāds, LU)
  • Geštaltterapeite

Organizācijas:

  • Latvijas Geštaltterapijas asociācija
  • Latvijas Psihoterapeitu biedrība

 

Strādāju:              Rīgā

Valodas:               latviešu, angļu, krievu

Kontakti:              tel.: 26 300 188

e-pasts: ilzepavasare@inbox.lv

 

Es strādāju kā tulkotāja, meditāciju vadītāja, kas aizveda mani līdz vēlmei būt Apzinātākai, Aktīvākai un Atbildīgākai. Tādēļ iestājos Rīgas Geštalta Institūtā, mācījos Geštaltterapiju, bet pašlaik apgūstu specializāciju “Bērnu psihoterapija.” Strādājot kā Geštaltterapeitei, šo apzināšanās, aktivitātes un atbildības ceļu eju kopā ar saviem klientiem.

Es vadu individuālās, pāru un grupu sesijas. Tā kā apgūstu specializāciju “Bērnu psihoterapija”, tad vadu terapiju arī bērniem. Savā darbā izmantoju sarunas, piedāvāju drāmas un mākslas terapijas eksperimentus, strādāju ar metaforiskajām kārtīm un figūriņām, veidoju genogrammu, strādāju ar fotogrāfijām.

Dzīve man ir mācīšanās. Mācīšanās – tas ir sevis un pasaules vērojums. Vērošana man nozīmē būt arī lietas kursā par sevi. Būt lietas kursā par sevi man nozīmē uzdot sev jautājumus: kā es jūtos, ko es domāju, ko izvēlos. Ko man dzīvē dod tas, ka uzdodu sev šos jautājumus? – Tas man dod pašai savu pieredzi. Tas ir ceļš pie sevis. Ceļš pie savas esības un būtības.

Sadzīvē es esmu meita, sieva, mamma un vecmāmiņa. Mani aizrauj deja, gleznošana, riteņbraukšana un teātra spēlēšana.

Uz augšu